Ürün sepetinize eklendi
Miktar
Toplam
Sepetinizde 0 Ürün var Sepetinizde 1 Ürün var
Toplam Ürün
Toplam Kargolama  Belirlenecek
Toplam
Alışverişe Devam Et Ödeme Adımına Geç

Herkese Merhaba,

5 senedir Instagram üzerinden ve İzmir'de bulunan mağazam ile devam ettiğim girişimcilik hayatıma artık yeni bir sayfa ekledim. www.sedaaslanbutik.com ile artık sitemizden de sipariş almaya hazırız. 

Öncelikle sizlere kendimi tanıtmak istiyorum. Ben Seda Aslan. 1984, İzmir doğumluyum. Küçük yaşlardan itibaren modaya olan ilgimi, renkleri ve desenleri kombinlemeye olan merakımı, moda dergilerine var olan aşkımı beş sene önce girişimciliğe dökerek, kendi şirketimi kurarak sizlerle buluştum. 

Bu ilgim ve tutkum nedeni ile moda ve pazarlama alanında eğitim aldım. Devamında tekstil alanında üretim ve modayla çok iç içe olan gözlükçülükle birlikte artık gelecek trendleri birkaç yıl önceden takip eder hale geldim. 

Sıfır sermaye ile başladığım ve birçok zorlukla karşılaştığım girişimcilik serüvenimde artık online platformlarda da büyümek istiyorum. www.sedaaslanbutik.com aslında bir kadın girişimcinin hikayesinin sonucu. Uzun yollar, uykusuz geceler, türlü türlü kumaşlar, rengarenk elbiseler... 

Hayata olan tutkum, işime olan aşkım, müşterilerime olan sonsuz saygım ile buradayım.  Benim heyecanıma tanık olduğunuz, birlikte büyümemize izin verdiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Hoş geldiniz...